February 28, 2020 Uncategorized 0 Comments

Wady i zalety grania w internetowych kasynach

Kasyna internetowe stały się w ostatnich latach synonimem grania w gry. Ich tradycyjne odpowiedniki już od wielu lat są w odwrocie podczas, gdy kasyna on-line przejmują coraz więcej i więcej ich dotychczasowych klientów. W tym poście postaramy się opisać jakie są najważniejsze wady i zalety grania w internetowych kasynach z perspektywy przeciętnego gracza. Zapraszamy.

Wady internetowych kasyn

No dobrze, naszym polskim zwyczajem zaczniemy od negatywnych cech. Na pewno internetowe kasyna są dużo łatwiej i szybciej dostępne niż te tradycyjne. Teoretycznie to zaleta. Wadą tego rozwiązania jest to, że nie musimy się jakoś szczególnie przygotowywać do wizyty w nim. Dużo łatwiej więc o dostęp dla osób uzależnionych czy też na przykład będących pod wpływem alkoholu, który może dodawać nam pewności i wpływać na podejmowane przez nas decyzje.

Kasyna internetowe niosą za sobą ryzyko wycieku naszych danych. Może dojść do sytuacji, że do sieci trafią nasze loginy i hasła.

Istotne w Internecie są też rozmaite cyber-ryzyka. Do tego zalicza się na przykład przejęcie numeru karty kredytowej jeśli używamy niezabezpieczonego połączenia. Może dojść też także do dużego wycieku danych i do sieci trafią nasze loginy i hasła. Wreszcie możemy kliknąć jakiś link w mailu, wejść na fałszywą stronę kasyna, dokonać wpłaty i pożegnać się z naszymi pieniędzmi. W stacjonarnych kasynach to nigdy nie będzie miało miejsca.

Zalety internetowych kasyn

Zalet grania w Internecie jest jednak w naszej opinii dużo więcej. Przede wszystkim to wygoda. Nigdy wcześniej, przed erą Internetu nie mogliśmy robić wielu rzeczy tak prosto i bez wysiłku jak teraz. Dostęp do gier kasynowych jest ogromnie łatwy, ale też jest w zasięgu ręki mnóstwo materiałów i poradników, które za darmo i skutecznie pozwolą nam na przykład nauczyć się gry w Blackjack czy doskonalić swoje umiejętności w Pokerze. Możemy wykorzystać tę wiedzę, by być lepszymi graczami.

Kasyna internetowe oferują ogromny wybór gier – szczególnie slotowych.

W kasynach internetowych jest też naturalnie ogromny wybór gier, weźmy pod uwagę sloty. W najlepszych kasynach lub salonach gier możemy mieć na przykład kilkanaście rodzajów jednorękich bandytów. W kasynie internetowym taka ilość spotkała by się z uśmiechem politowania, bo najlepsze platformy mają w swojej ofercie po kilka tysięcy różnych slotów.

Ostatnią kwestią, którą chcemy poruszyć w tym tekście są bonusy. Na rynku kasyn on-line panuje niesamowicie duża konkurencja, sprawia to, że kasyna prześcigają się w rozdawaniu bonusów graczom. Możemy nieraz dostać 100 czy 200% bonus od depozytu, jedynym warunkiem jest dokonanie pierwszej wpłaty i poobracanie tymi środkami w kasynie. Często zdarzają się też bonusy bez depozytu, gdzie dostajemy jakieś pieniądze na grę nawet bez dokonania wpłaty.

Share: